Józefinka 29,
88-190 Barcin

Obróbka metalu – Gniezno

Świadczymy usługi związane z obróbką metalu – obsługujemy Gniezno oraz pobliskie miejscowości na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Klientom naszej firmy oferujemy współpracę długoterminową, jak i realizację jednorazowych zamówień. Podejmujemy się wykonawstwa pojedynczych projektów, także prototypów. 

 

Gawronscy - Obróbka metalu CNC Gniezno i okolice

Chcesz podjąć współpracę lub masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego, lub skontaktuj się z nami telefoniczne.

tel: +48 52 329 12 57

mob. 506 177 490

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze usługi oferujemy również w PoznaniuBydgoszczyToruniu i okolicy. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły współpracy. 

 

Obróbka metali CNC (Gniezno)

Obróbka metali CNC (Gniezno i okolice) wymaga nie tylko odpowiedniego doświadczenia operatorów, ale też nowoczesnego parku technologicznego. Pracujemy na profesjonalnych urządzeniach CNC i zajmujemy się obróbką metali różnego rodzaju. Dzięki wykorzystywaniu maszyn sterowanych numerycznie jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie dowolnej liczby detali z zachowaniem powtarzalności ich parametrów technicznych. 

Obróbka metalu za pomocą metody CNC daje wiele korzyści. Produkowane w ten sposób detale powstają w krótkim czasie, a maszyny sterowane numerycznie są w stanie precyzyjnie odwzorować wprowadzony do systemu kształt części, także w wersji wielkogabarytowej. 

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, dostosowując zakres prac do potrzeb Klienta. W naszym zespole pracują operatorzy maszyn sterowanych numerycznie, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym i świetną znajomością branży. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą – zadzwoń lub napisz, a nasi doradcy udzielą Ci niezbędnych informacji. Zapraszamy do kontaktu!

Obróbka skrawaniem: Gniezno

Metal opracowujemy z wykorzystaniem obróbki skrawaniem. Z naszej oferty korzystają w tym zakresie Klienci z Gniezna, a także pobliskich miast. Obsługujemy przy tym duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze podmioty gospodarcze – zawsze z pełnym zaangażowaniem i w oparciu o sprawdzone metody działania.

Obróbka skrawaniem (Gniezno) jest techniką ubytkową, w przypadku której mechanicznie usuwany jest nadmiar materiału. W zależności od tego, jak dokładny jest to rodzaj opracowania, obróbkę można podzielić na zgrubną, dokładną czy wykańczającą. W naszym zakładzie usługi CNC tą metodą realizujemy poprzez:

  • frezowanie,
  • toczenie,
  • wiercenie,
  • gwintowanie.

Wykorzystujemy maszyny sterowane numerycznie (CNC). Operatorzy urządzeń tworzą zespół doświadczonych specjalistów, którzy w pracy zachowują wszelkie przyjęte normy techniczne. Na co dzień pracujemy z nowoczesną technologią i wymagającymi projektami, dlatego duży nacisk kładziemy na zachowanie najwyższego standardu jakości.

 Obróbka metalu CNC Gniezno

Frezowanie CNC Gniezno

Dla firm działających w Gnieźnie realizujemy zlecenia związane z frezowaniem CNC. To precyzyjny sposób opracowania metalu, w którym materiał skrawany jest za pomocą ruchomych narzędzi – frezów. Te produkowane są z bardzo wytrzymałych materiałów, takich jak na przykład węgliki spiekane. Między innymi dzięki temu frezy są w stanie szybko i bardzo dokładnie usuwać naddatek surowca. Maszyny natomiast, na których dokonywana jest obróbka o takim charakterze, określane są frezarkami CNC.

W przypadku frezowania CNC (w Gnieźnie i innych miastach, z którymi współpracujemy) do komputera urządzenia wprowadzane są odpowiednie algorytmy – operator czuwa jedynie nad poprawnym przebiegiem skrawania i kontroluje jakość wykonanej obróbki. Wykorzystanie metody frezowania CNC umożliwia opracowanie kształtów każdego rodzaju, polecana jest ona szczególnie w przypadku konieczności wyprodukowania kół zębatych oraz podobnych elementów krzywoliniowych.

Toczenie CNC – Gniezno

Prowadzisz firmę w takim mieście, jak Gniezno? Toczenie CNC wykonamy dla Ciebie niemal od ręki, na precyzyjnych maszynach sterowanych numerycznie. Obróbka skrawaniem wymaga w tym przypadku zastosowania specjalistycznych tokarek CNC, których narzędzia skrawające (inaczej noże tokarskie) pozostają w trakcie opracowania metalu nieruchome. Odróżnia to oczywiście ich pracę od zasady działania wspomnianych wyżej frezarek.

Toczenie CNC pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru surowca z elementu, który w trakcie obróbki porusza się ruchem obrotowym. Zewnętrzne skrawanie będzie w takiej obróbce określane toczeniem, natomiast usuwanie materiału od strony wewnętrznej jest już wytaczaniem. Za pomocą toczenia CNC wykonujemy detale o kształcie brył obrotowych.

 

Frezowanie CNC, Toczenie CNC

Wiercenie CNC i gwintowanie CNC: Gniezno

Uzupełnieniem oferty obróbki metodą skrawania jest wiercenie CNC i gwintowanie CNC dla Klientów z Gniezna. W obu technikach oferujemy wykonanie elementów w trybie seryjnym lub jednostkowym, gdy potrzebny jest pojedynczy egzemplarz lub tylko kilka sztuk prototypowych.

Wiercenie CNC (Gniezno) pozwala bardzo dokładnie opracować surowiec metalowy i wykonać na jego powierzchni nawiercenia czy też rozwiercenia otworów o określonej średnicy i głębokości. Gwintowanie CNC jest z kolei obróbką precyzyjną, za pomocą której tworzone są gwinty zewnętrzne i wewnętrzne.

Produkcja armatury przemysłowej Gniezno

Dla Klientów z Gniezna produkujemy elementy armatury przemysłowej. W ramach tej oferty wykonujemy wysokiej jakości komponenty metalowe. Wśród nich wymienić można:

Produkcja armatury przemysłowej odbywa się z wykorzystaniem dostępnych w zakładzie urządzeń CNC. 

Zlecenia CNC Gniezno

Zlecenia CNC (Gniezno i całe województwo kujawsko-pomorskie) realizujemy w takich surowcach jak stal oraz inne metale. Podejmujemy się realizacji zarówno zleceń standardowych, jak i produkcji detali o nietypowych parametrach. W razie takiej potrzeby świadczymy obsługę związaną z obróbką CNC elementów wielkogabarytowych. 

Realizacja każdego zlecenia CNC dla Klientów z Gniezna lub innych miast opiera się na pewnym ogólnym schemacie – wszystko zaczyna się od opracowania projektu za pomocą systemu komputerowego. Po jego zaakceptowaniu jest on adaptowany do warunków wykorzystania w programie sterującym urządzenia CNC. Dopiero po takiej, nieco żmudnej i wymagającej dużego skupienia pracy wykonywana jest dalsza obróbka – toczenie CNC, frezowanie CNC czy gwintowanie lub wiercenie CNC.

Do tej pory współpracowaliśmy z Klientami reprezentującymi wiele różnych branż i sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w realizowaniu projektów związanych z szeroko rozumianym przemysłem, w tym chemicznym czy gazowym.